/*webpartners_event*/
Sklep stacjonarny: ul. Sienna 39, Warszawa
Masz pytania? +48 514 800 350
Od 300 zł dostawa gratis! 14 dni na zwrot Szybka realizacja

Zdrowie

Garść sprawdzonych porad, jak radzić sobie w upalne dni

01.07.2019
Gdy przychodzi długo wyczekiwane lato, przynosząc ze sobą słoneczne, gorące dni, większość ludzi odczuwa szczęście i zadowolenie. Jeśli jednak upały trwają długo, mogą stać się dokuczliwe i wpływać na obniżenie nastroju, powodując zmęczenie i rozdrażnienie. Jak sobie radzić, kiedy słupek rtęci przekracza 30 stopni Celsjusza? Jak zapewnić sobie orzeźwienie i poczucie świeżości, gdy nawet w cieniu trudno jest znaleźć ukojenie? Wystarczy pamiętać o kilku prostych rzeczach, by móc cieszyć się latem bez żadnych ograniczeń.
Czytaj więcej

Czym kierować się przy wyborze obuwia ‒ nasze porady

23.02.2019
Buty to bardzo ważny element garderoby każdej kobiety z klasą, która dba o siebie i chce wyglądać pod każdym względem perfekcyjnie. Mimo iż panie je uwielbiają i niejednokrotnie mają ich bardzo wiele, to jednak warto zwrócić uwagę na to, aby wybór kolejnej pary nie był przypadkowy. Dlaczego? Odpowiedź jest prosta: odpowiednio dobrane obuwie będzie służyło przez lata, a co za tym idzie nie skończy na dnie szafy w eleganckim pudle. Dziś podpowiadamy, czym warto się kierować przy wyborze butów, aby dokonać najlepszego zakupu?
Czytaj więcej

Jak wybrać buty zimowe w zależności od warunków atmosferycznych?

05.02.2019
Choć, parafrazując klasyka, zimą musi być zimno, to coraz częściej zdarza się, że ta najchłodniejsza pora roku bardziej przypomina późną jesień. Szykując się na jej nadejście, warto zatem wziąć pod uwagę różne warianty pogodowe i uzupełnić swoją garderobę o takie modele, które sprawdzą się w czasie tęgich mrozów oraz te odpowiednie na łagodniejszą pogodę.
Czytaj więcej